Vážení přátelé,

Fórum partnerských regionů Jihočeského kraje se stalo již tradiční, významnou mezinárodní konferencí a setkáním přátel z mnoha koutů celého světa. Každé dva roky se na území jižních Čech potkáváme s vámi všemi, našimi přáteli a partnery ze sousedních i možná na první pohled vzdálených regionů. Za posledních několik let jsme se totiž přesvědčili, milí přátelé, že společnými silami a úsilím nás všech dokážeme překonat jakoukoliv vzdálenost a dokážeme fungovat jako rovnocenní partneři. 

Jihočeský kraj patří v celostátním měřítku mezi kraje, jejichž zahraniční vztahy lze považovat za mimořádně aktivní, proto je mi velkým potěšením, že vás budu moci v dubnu 2020 přivítat na třetím ročníku Fóra partnerských regionů Jihočeského kraje opět v prostorách zámecké jízdárny Alšovy jihočeské galerie v Hluboké nad Vltavou. 

I ve třetím ročníku Fóra se můžete těšit na setkání s významnými osobnostmi a čestnými hosty. Program bude plný zajímavých kontaktních seminářů, panelových diskuzí, prezentací a především příležitostí k setkávání partnerů a regionů z celého světa. Mimo tento tradiční program se můžete těšit i na novinky, které pro vás v tomto ročníku chystáme, a to jak na úrovni pracovní, tak i v rámci doprovodného programu a kulturních aktivit. Proto sledujte pravidelně tyto webové stránky, kde vám budeme postupně odtajňovat tato překvapení, která jsme si pro vás připravili.  

Heslo „Přátelé našich přátel jsou i našimi přáteli“ doprovází Fórum od jeho vzniku, od roku 2016, a stalo se jeho součástí. Nejinak tomu bude i ve třetím ročníku.   A proto, vážení přátelé, jsem hrdá, že se již potřetí s vámi budu moci setkat, osobně pohovořit a upevnit naše partnerské vztahy.

Těším se na viděnou v dubnu 2020, v období jara, kdy jižní Čechy doslova rozkvétají před očima! 

 Ivana Stráská, hejtmanka Jihočeského kraje

Fórum partnerských regionů Jihočeského kraje proběhne za

: : :
Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Oficiálními partnery Fóra partnerských regionů Jihočeského kraje jsou:

 

 

PARTNERSKÉ REGIONY JIHOČESKÉHO KRAJE

 

 

 

 

 

 

 

Novinky e-mailem

Souhlasím se zpracováním osobních údajů